pro váš rozvoj, inspiraci, vaši Cestu životem ...
FB

Myšlením k bohatství

Napoleon Hill : Myšlením k bohatství

Napoleon Hill : Myšlením k bohatství

Cena: 448 Kč

Kniha Myšlením k bohatství představuje návod či zdroj informací, jak dosáhnout osobního úspěchu; obohatí vám život ve všech směrech, na kterých záleží – a to není jen oblast finanční a materiální.

Myšlenky, na nichž se kniha zakládá, jsou pramenem, ze kterého vzešla všechna hnutí za dosažení osobního úspěchu a pozitivního myšlení. Znovuobjevené nebo převyprávěné myšlenky a zásady Napoleona Hilla tvoří základ veškerých textů a směrů s tématem osobního úspěchu, jež vznikly od doby, kdy byla poprvé vydána kniha Myšlením k bohatství.

Největší hodnota této úžasné knihy spočívá v tom, že vám pomůže dosáhnout úspěchu, ať už jej definujete jakkoli – pomůže vám získat cokoli, po čem v životě toužíte. Napoleon Hill vydal knihu Myšlením k bohatství v roce 1937 v době velké hospodářské krize. V roce 1960 publikoval revidovanou verzi, z níž vypustil celou řadu částí, které se objevily v originále. Do verze, jíž právě listujete, se tedy konečně vrátil materiál, jenž byl před více než šedesáti lety vyškrtnut. Kromě toho je toto vydání první a dosud jedinou verzí knihy Myšlením k bohatství, která je opatřena poznámkami, vysvětlivkami a přílohami. Z nich získáte zajímavé informace o době, v níž Napoleon Hill pracoval a žil, lidech, o kterých psal, i přímo o autorovi.


© 2015-2023 Knihy na Cestu - pro váš rozvoj, inspiraci, vaši Cestu životem ...